Jak ładować baterię laptopa i telefonu w podróży?

jak-ladowac-baterie-laptopa-i-telefonu-GP-BTO-1

Częste podróże służbowe sprawiają, że biznesmeni zastanawiają się, jak ładować baterię laptopa i telefonu w podróży. Fakt obowiązywania rozmaitych napięć zasilania czy standardów wtyczek w różnych krajach nie ułatwia zadania. Jaką ładowarkę USB wybrać?

Ładowanie baterii w podróży, dzięki obsłudze wtyczek EU, UK i CN

Wybierając się w podróż, warto zabrać ze sobą ładowarkę USB, która pozwoli na uzupełnienie poziomu energii w dowolnym kraju na świecie. Ładowanie baterii w podróży, dzięki obsłudze wtyczek EU, UK i CN zapobiega konieczności posiadania kilku różnych ładowarek. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, czy adapter USB posiada wejście o szeroki zakresie, umożliwiające podłączenie do sieci o napięciu z zakresu 100-240 V AC.

Ładowarka USB do laptopa i telefonu z portami USB-C dużej mocy

Podróżna ładowarka USB do laptopa i telefonu z portami USB-C powinna oferować wyjścia dużej mocy do ładowania nowoczesnych urządzeń. Najlepsze adaptery mają możliwość uzupełniania poziomu energii baterii trzech urządzeń jednocześnie (trzy odseparowane gniazda). Zwróćmy też uwagę na niską wagę i obecność zabezpieczeń przed zwarciem, przepięciem i przeciążeniem – pamiętajmy, że hotelowe instalacje zasilania są różnej jakości.

Sprzęt zawsze dostępny, dzięki ładowarce GP z USB i USB-C 65 W

Obsługa międzynarodowych standardów zasilania i wtyczek EU, UK oraz CN, a także duża moc USB-C wraz z możliwością podpięcia wielu urządzeń. Wszystkie wspomniane wymagania spełniają nowoczesne ładowarki USB marki GP.

Jeżeli chcesz, by Twój sprzęt był zawsze dostępny i naładowany, niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz, to wybierz ładowarkę GP z USB i USB-C 65 W z oferty sklepu BTO.

Artykuł powstał we współpracy z marką GP, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl