Profesjonalny zestaw dla podróżników – Ładowarka i akumulatory GP

GP-ladowarka-akumulatorkow-recyko-BTP

Częste podróże wymagają mądrego podejścia do zasilania niezbędnych urządzeń elektronicznych. Dziś przedstawiamy ładowarkę GP Pro P461 wraz z zestawem akumulatorów GP Recyko Pro i stacją dokującą D861 – profesjonalny zestaw dla podróżników!

Wzmocniona konstrukcja ładowarki dla podróżnika GP Pro P461

Ekstremalne warunki podczas górskich wypraw? Szybkie przemieszczanie się w trakcie podróży służbowych? To wyzwania, którym może sprostać jedynie wzmocniona konstrukcja ładowarki dla podróżnika GP Pro P461! Sprzęt umożliwia ekspresowe ładowanie ogniw i wykrywanie wadliwych akumulatorków. Urządzenie nie wymaga dopasowania do rozmaitych standardów wtyczek występujących na świecie – jest zasilane poprzez port micro USB.

Odkryj, jakie zalety posiada najszybsza na rynku inteligentna ładowarka do ogniw GP Ni-MH dostępna w sklepie internetowym BTO Battery Trade Office!

Wydajne i ekologiczne akumulatory dla podróżnika GP Recyko Pro

Troska o środowisko i efektywne działanie to aspekty, które przyświecają współczesnym globtroterom. Wydajne i ekologiczne akumulatory dla podróżnika GP Recyko Pro spełniają te wymagania. Dodajmy, że czas ładowania kompletu 4 ogniw Ni-MH o pojemności 2700 mAh z użyciem ładowarki GP Pro 461 wynosi zaledwie 3,6 h. Same akumulatory doskonale nadają się do zasilania aparatów i lamp flash, radia, telefonu czy wydajnej latarki LED.

Niezawodna ładowarka GP Pro P461 dla prawdziwego Indiany Jonesa!

Jeżeli szukasz profesjonalnego zestawu do ładowania ogniw podczas dalekich podróży, to niezawodna ładowarka GP Pro P461 dla prawdziwego Indiany Jonesa zaskoczy się swoimi możliwościami! Znajdziesz ją w asortymencie sklepu z bateriami i akumulatorami BTO.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki GP Batteries. Więcej produktów znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl