Ładowarka XTAR VC2 na dwa akumulatory – najważniejsze informacje

ladowarka-xtar-vc2

Często jesteś w trasie, a nie lubisz zostawać bez naładowanych akumulatorków Li-Ion? Świetnie się składa, ponieważ mamy dla Ciebie rozwiązanie – ładowarka XTAR VC2 na dwa akumulatory!

Dwukanałowa ładowarka XTAR VC2

Model VC2 jest ładowarką dwukanałową przeznaczoną do ładowania ogniw litowo-jonowych. Jej ogromną zaletą jest wejście ładowania na micro USB. Dzięki temu możesz z niej korzystać również poprzez klasyczny adapter microUSB. Ponadto warto zwrócić uwagę, że każdy z dwóch kanałów działa niezależnie. Możesz jednocześnie ładować dwa akumulatorki Li-Ion 18650 lub 26650. Ładowarka XTAR VC2 jest lekka i łatwa w transporcie, więc z łatwością możesz wrzucić ją do torby podróżnej czy schowka w samochodzie.

Ładowarka XTAR VC2 do zadań specjalnych

Innowacyjna ładowarka XTAR VC2 wyróżnia się spośród innych urządzeń praktycznym wyświetlaczem LCD. Ekran pozwala z łatwością odczytać, ile wynosi rzeczywista pojemność baterii czy prąd ładowania oraz jakie napięcie posiada ładowane ogniwo. Ładowarka XTAR VC2 posiada także technologię łagodnego startu – co zapewnia dłuższą żywotność ogniw – oraz automatycznego zakończenia ładowania, co wpływa na oszczędność energii.

Odporna na uszkodzenia ładowarka XTAR VC2

Wybierając XTAR VC2 warto pamiętać, że nie jest to ładowarka, która szybko ulegnie awarii. Jest ona wykonana z materiału ABS, który świetnie odprowadza ciepło, co uniemożliwia przegrzanie się sprzętu. Dodatkowo ładowarka wyposażona jest w specjalne zabezpieczenia przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwego włożenia akumulatora Li-Ion. Nie wierzysz? Sprawdź sam ofertę na ładowarki XTAR VC2 na BTO – Battery Trade Office.

Ładowarka XTAR VC2 jest tym, czego potrzebujesz

Zastosowany w ładowarce XTAR algorytm ładowania TC/CC/CV zapewnia dobrą kondycję ogniwa, ponieważ automatycznie kończy ładowanie w odpowiednim czasie.  Dzięki temu masz pewność, że  Twoje akumulatorki nie ulegną zniszczeniu!

Jeżeli szukasz niezawodnego sprzętu do ładowania akumulatorów Li-Ion, to koniecznie sprawdź ładowarkę XTAR VC2! Jeżeli ładowarka na akumulatorki to nie wszystko, czego potrzebujesz, zajrzyj do sklepu z bateriami i akumulatorami BTO – gwarantujemy, że znajdziesz tam coś dla siebie!

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl