Jak wybrać ładowarkę akumulatorków do uniwersalnych zastosowań?

Jak wybrać ładowarkę akumulatorków do uniwersalnych zastosowań BTO

Możliwość niezależnego ładowania akumulatorów Ni-MH, Li-Ion i Ni-CD przy użyciu jednego urządzenia nie stanowi już wyzwania. W dzisiejszym tekście opowiadamy, jak wybrać ładowarkę akumulatorków do uniwersalnych zastosowań. Zapraszamy do lektury!

Jaka ładowarka do akumulatorków o uniwersalnych zastosowaniach?

Wymagający użytkownicy urządzeń elektronicznych często pytają: jaka ładowarka do akumulatorków o uniwersalnych zastosowaniach będzie najlepsza? Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę?

  • Kontrola procesu ładowania przy użyciu mikroprocesora.
  • Niezależne kanały do ładowania różnych ogniw o dużej wydajności prądowej.
  • Osobne wskaźniki naładowania dla każdego z ładowanych akumulatorków.
  • Zabezpieczenia termiczne, przeciwzwarciowe i ochrona przed odwrotną polaryzacją.
  • Kompaktowa, lekka, a zarazem solidna i wytrzymała obudowa ładowarki.

Warto dodać, iż profesjonalna ładowarka do uniwersalnych zastosowań powinna posiadać funkcję ładowania ekstremalnie rozładowanych akumulatorów. Dzięki temu możemy dać „drugie życie” ogniwom, które teoretycznie nie nadają do dalszej eksploatacji.

Czy VP4 DRAGON to dobra ładowarka do uniwersalnych zastosowań?

W asortymencie sklepu internetowego BTO Battery Trade Office znajduje się uniwersalna ładowarka akumulatorów VP4 DRAGON w zestawie z ogniwami GP Recyko. Czy wspomniany model to dobra ładowarka do uniwersalnych zastosowań?

Urządzenie XTAR VP4 Plus DRAGON potrafi ładować akumulatorki Ni-MH, Ni-CD oraz Li-Ion w rozmaitych rozmiarach, m.in. AA, AAA, AAAA oraz 14650, 18650 czy R14 i R20. Sprzęt posiada także ekran LCD informujący o stanie ogniw, prądzie ładowania, pojemności akumulatorów czy rodzaju ogniwa. Ładowarka DRAGON posiada szereg zabezpieczeń, a jednocześnie jest lekka i wytrzymała. Ponadto może być zasilana z użyciem zapalniczki samochodowej.

Ładowarka VP4 DRAGON – bezkompromisowa jakość w dobrej cenie!

Już wiesz, jak wybrać ładowarkę do akumulatorków! Jeżeli szukasz urządzenia do ładowania akumulatorów o uniwersalnych zastosowaniach, to model VP4 DRAGON oferowany przez sklep internetowy z ładowarkami i akumulatorami BTO zaskoczy Cię bezkompromisową jakością w dobrej cenie!

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl