Porównanie ładowarek XTAR Dragon VP4 Plus vs Nitecore SC4

Porównanie ładowarek XTAR Dragon VP4 Plus vs Nitecore SC4 BTO

Wielu z Was czekało na porównanie ładowarek XTAR Dragon VP4 Plus vs Nitecore SC4. W dzisiejszym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat obu modeli. Która ładowarka wygra dzisiejsze starcie? Zapraszamy do lektury!

Ładowarka XTAR Dragon VP4 Plus – najważniejsze informacje

Profesjonalna ładowarka XTAR Dragon VP4 Plus jest przez wielu użytkowników uznawana za najlepszy wybór w zakresie urządzeń do ładowania czterech akumulatorów. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonajmy się! Poniżej najważniejsze informacje na temat ładowarki XTAR.

  • Szerokie możliwości ładowania ogniw litowo-jonowych Li-Ion, niklowo-wodorkowych Ni-MH oraz niklowo-kadmowych Ni-CD.
  • Kompatybilność z ogniwami w rozmiarach 10440, 18350, 18650, 32650 i wieloma innymi oraz akumulatorami ICR, IMR i INR.
  • Wysoka wydajność prądowa na poziomie 2A na jeden kanał oraz specjalny algorytm ładowania TC/CC/CV, wydłużający żywotność ogniw.
  • Specjalnie opracowana konstrukcja obudowy, cechująca się zarówno wytrzymałością mechaniczną, jak i doskonałymi parametrami termicznymi.
  • Szereg nowoczesnych zabezpieczeń procesu ładowania: ochrona przed odwrotną polaryzacją akumulatorów, a także zabezpieczenie termiczne i zwarciowe.
  • Wbudowany balanser, zapewniający równomierne naładowanie ogniw należących do pakietu akumulatorów 3S 11,1 V.
  • Niespotykana w wielu konkurencyjnych rozwiązaniach funkcja reaktywacji kompletnie rozładowanych ogniw litowo-jonowych.

Warto wspomnieć, że ładowarka XTAR VP4 Plus Dragon posiada także funkcję power banku. Ponadto specjalne czujniki umożliwiają testowanie napięcia ogniw oraz pomiar oporu wewnętrznego. Dzięki nim zyskamy rzeczywiste informacji na temat aktualnego stanu akumulatora.

Innowacyjny wyświetlacz XTAR Dragon VP4+

Na szczególne wyróżnienie zasługuje również innowacyjny wyświetlacz XTAR Dragon VP4+. Kontrastowy ekran LCD ze wbudowanym podświetleniem informuje o najważniejszych aspektach procesu ładowania: pojemności, napięciu czy aktualnym natężeniu prądu.

Ładowarka Nitecore SC4 – najważniejsze parametry

Nowoczesna ładowarka Nitecore SC4 Superb Charger to model, do którego często porównywany jest sprzęt XTAR VP4+ Dragon. Wspomniane urządzenie również posiada rozmaite funkcje inteligentnego ładowania czterech akumulatorów jednocześnie. Jest zbudowane z materiałów odpornych na ogień, a wbudowany port USB zapewnia możliwość korzystania z ładowarki jak z tradycyjnego power banku.

Na czym polega przewaga XTAR Dragon VP4 Plus Battery Charger?

Z pewnością zastawiacie się, na czym polega przewaga XTAR Dragon VP4 Plus Battery Charger nad produktami Nitecore? Przede wszystkim ładowarka XTAR posiada trzystopniowy proces ładowania. Zaimplementowana funkcja przyczynia się do przedłużenia żywotności nawet intensywnie eksploatowanych akumulatorów. Kolejnym wyróżnikiem Dragon VP4+ jest możliwość wykonywania profesjonalnych pomiarów parametrów ogniw litowo-jonowych.

Wybierz niezawodną ładowarkę XTAR Dragon!

Bez wątpienia oba urządzenia zasługują na uwagę użytkowników, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań w zakresie ładowania akumulatorów Li-Ion, Ni-CD i Ni-MH czy ogniw przemysłowych. Zwycięzca może być jednak tylko jeden! Jeżeli szukasz wydajnego sprzętu do ładowania akumulatorków, to wybierz niezawodną ładowarkę XTAR Dragon VP4 Plus! Urządzenie w rewelacyjnej cenie znajdziesz w bogatym asortymencie sklepu z ładowarkami BTO.

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl