Selekcjonowane akumulatorki

selekcjonowane-akumulatorki-bto

Współczesne akumulatorki NIMH są wydajnym i bezpiecznym źródłem energii. Mają zastosowanie w sprzęcie codziennego użytku. Dobrze się sprawdzają w zasilaniu od zabawek, po latarki, aparaty fotograficzne etc.

Na rynku możesz znaleźć ogniwa różnych firm, o różnych parametrach.

Ponieważ, oprócz sprzedaży zajmujemy się projektami badawczymi, dysponujemy laboratorium o szerokich możliwościach.

Korzystając z tego zaplecza laboratoryjnego, oferujemy szczególną linię akumulatorów GP w technologii ReCyko.

GP Recyko+ New R6/AA 2700 Series 1,2V NiMH Ready2Use (luz), przed wprowadzeniem do sprzedaży są w 100% sprawdzane na zgodność z parametrami podawanym w karcie katalogowej, dla obciążenia ciągłego 0,5C.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dzięki temu otrzymujesz akumulator sprawdzony nie tylko wg normy w laboratoryjnych warunkach, lecz również w warunkach spotykanych w realnym użytkowaniu. Dodatkowo, dzięki procesowi testowania eliminujemy te egzemplarze, które mogły ulec uszkodzeniu, na przykład podczas transportu.

Selekcje tego typu przeprowadza się najczęściej dla akumulatorów przeznaczonych do produkcji pakietów akumulatorowych , lecz w przypadku akumulatorów na rynek konsumencki jest to unikalna propozycja na polskim rynku.

Selekcjonowne akumulatory tego typu, na stronie BTO, oznaczone są zielonym symbolem

Co i jak jeszcze testujemy?

Oprócz selekcjonowania akumulatorków z przedstawionej serii, wykonujemy również badania pakietów akumulatorowych oraz bateryjnych na zgodność z dyrektywą ONZ UN38.3 dotyczącą bezpieczeństwa akumulatorów i baterii w transporcie.

Więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ.

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl