Jakie akumulatorki do lampy błyskowej dla fotografa?

akumulatorki-dla-fotografa

Wyobraź sobie, że Twoja lampa błyskowa rozładowuje się w najważniejszym momencie. Niezadowoleni klienci i goście oraz straty wizerunkowe to jedne z wielu konsekwencji. Można jednak temu zaradzić, wiedząc jakie akumulatorki wybrać do lampy błyskowej dla fotografa.

Jakie akumulatorki dla fotografa do lampy błyskowej?

Często spotykamy się z pytaniem – jakie akumulatorki dla fotografa do lampy błyskowej będą najlepsze? Nowoczesne akumulatory do lamp fotograficznych charakteryzują się zwykle wysoką pojemnością. Dzięki temu zachowują sprawność przez większą liczbę błysków niż standardowe ogniwa. Niestety często wysoka wydajność idzie w parze z obniżoną żywotnością. Czy można temu zaradzić?

Dlaczego warto wybrać akumulatorki GP Recyko PRO do lampy błyskowej?

Wychodząc naprzeciw problemom zawodowych fotografów, firma GP opracowała innowacyjne akumulatorki GP Recyko PRO do lampy błyskowej. Dlaczego warto wybrać właśnie te ogniwa?

  • Akumulatorki do lamp błyskowych GP Recyko PRO są ładowane fabrycznie i można jest używać od razu po wyjęciu z opakowania.
  • Producent ocenia żywotność ogniw GP Recyko PRO na 1500 cykli ładowania, redukując potrzebę częstej zmiany – w trosce o środowisko.
  • Akumulatory charakteryzują się niezawodnym działaniem (bez efektu pamięci). Nieużywane ogniwa utrzymują naładowanie w 70% nawet przez 5 lat.

Dodajmy, że niezawodne akumulatory GP Recyko PRO są polecane nie tylko do zasilania lamp flash, lecz również aparatów fotograficznych, latarek, telefonów bezprzewodowych oraz kontrolerów do gier i odbiorników radiowych.

Lampa błyskowa zawsze w gotowości, dzięki akumulatorkom GP Recyko PRO!

Jeżeli jesteś zawodowym fotografem i chcesz, by Twoja lampa błyskowa była zawsze w gotowości, to wybierz innowacyjne akumulatorki GP Recyko PRO ze sklepu z bateriami BTO. Ich wybór to gwarancja wieloletniego działania bez spadku wydajności w czasie.

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl