Świętujemy 17 lat istnienia marki XTAR!

Świętujemy 17 lat istnienia marki XTAR!

We wrześniu 2023 roku świętujemy 17 lat istnienia marki XTAR, chińskiego producenta wysokiej klasy sprzętu elektronicznego: ładowarek, latarek i akumulatorków. W artykule przedstawimy Ci szerzej portfolio produktowe XTAR dostępne w naszym sklepie internetowym BTO. Czego dowiesz się z lektury tekstu?

  • Battery Trade Office jest razem z XTAR od początku działalności chińskiego producenta. Współpracujemy już 17 lat!
  • W sklepie internetowym BTO znajdziesz funkcjonalne ładowarki XTAR oraz akumulatorki do urządzeń elektroniki użytkowej i profesjonalnej.
  • Oferta XTAR w sklepie BTO to również najwyższej klasy latarki nurkowe, przeznaczone do bezpiecznego eksplorowania podwodnych głębin przez całą dobę.

Zapraszamy Cię do zapoznania z kulisami naszej współpracy z XTAR oraz szeroki portfolio produktów tego producenta, dostępnych w naszym sklepie internetowym.

XTAR i BTO – 17 lat współpracy, 17 lat doświadczenia!

Firma XTAR została założona w 2006 roku w chińskim mieście Shenzen. W tym samym roku marka rozpoczęła współpracę z naszym sklepem internetowym BTO Battery Trade Office. Od 17 lat dostarczamy na polski rynek nowatorskie urządzenia XTAR, m.in. ładowarki akumulatorów Li-Ion, nowoczesne akumulatorki litowo-jonowe oraz sprzęt oświetleniowy (latarki LED, czołówki LED oraz specjalistyczne latarki nurkowe).

XTAR – solidny i innowacyjny producent ładowarek, latarek oraz akumulatorków

Dlaczego podjęliśmy współpracę z XTAR? Jeszcze kilkanaście lat temu prowadziliśmy aktywne poszukiwania solidnych i godnych zaufania dostawców, oferujący ładowarki dla pojedynczych ogniw litowo-jonowych.

Już od początku swojej działalności marka oferowała klientom i kontrahentom funkcjonalne ładowarki XTAR o wyjątkowym wzornictwie. Ich produkty wyróżniały się nie tylko niezawodnością i dobrą ceną, lecz również bardzo czytelnym interfejsem. Jako jedni z niewielu producentów, dostarczali ładowarki wyposażone w ekran informujący o najważniejszych parametrach ładowania.

Jakość ma znaczenie – certyfikaty jakości i osiągnięcia

Niezmiernie ważnym aspektem współpracy jest również jakość dostarczanych produktów. Już od samego początku przedstawiciele XTAR komunikowali nam, jak istotna jest dla nich profesjonalna obsługa posprzedażna ze strony dystrybutora. Nasz sklep z urządzeniami XTAR został objęty warunkami specjalnej umowy dystrybucyjnej, uwzględniającej zasady reklamacji i zwrotów.

Warto podkreślić, że rewelacyjna jakość produktów XTAR sprawiła, że przez 17 lat współpracy procedura reklamacji była stosowana jedynie sporadycznie. Dodajmy, że dotyczyła ona zazwyczaj nie samego urządzenia, a jedynie problemów z dodatkowymi akcesoriami czy elementami narażonymi na zużycie eksploatacyjne – przewodami ładowania czy złączami zasilacza.

O jakości ładowarek, ogniw litowych oraz latarek XTAR świadczy również fakt, iż producent spełnia najwyższe standardy jakości, potwierdzone certyfikatami CE, FCC, UL oraz RoHS. Dodajmy, że dział badawczy XTAR opracował już ponad 70 projektów chronionych prawem patentowym. Ich produkty możemy kupić już w ponad 120 krajach na całym świecie – również w USA i Japonii.

Profesjonalne ładowarki do akumulatorków XTAR

Wysokiej klasy urządzenia do ładowania ogniw litowych XTAR wyróżniają się szeregiem praktycznych funkcji. W naszym asortymencie możesz znaleźć przeznaczone do podstawowych zastosowań ładowarki XTAR VC2 dla domu, a także profesjonalne ładowarki, takie jak XTAR VP4 Plus Dragon. Produkty oferują m.in. unikalny trzystopniowy proces ładowania akumulatorków oraz czytelny wyświetlacz LCD informujący o najważniejszych parametrach procesu.

Wydajne akumulatorki litowo-jonowe marki XTAR

Ogniwa wielokrotnego ładowania stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych baterii jednorazowego użytku. Akumulatory możesz ładować wielokrotnie, przez co ich eksploatacja jest tańsza i bardziej ekologiczna, niż korzystanie z jednorazowych ogniw. W ofercie marki XTAR możesz znaleźć wydajne akumulatorki litowo-jonowe, których dodatkową zaletą jest doskonała efektywność pracy w zróżnicowanych warunkach oraz długa żywotność.

Uniwersalne przewody USB do ładowania XTAR

Kolejna grupa produktów, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym, to uniwersalne przewody USB XTAR. Ładowanie urządzeń z ich użyciem jest niezwykle proste i wygodne. Jeden kabel USB zawiera wszystkie końcówki, niezbędne do uzupełniania energii w większości urządzeń akumulatorowych dostępnych na rynku. Przewód USB XTAR został zaprojektowany również z myślą o ultraszybkiej transmisji danych z prędkością do 10 Gbps.

Praktyczne latarki ręczne oraz czołówki LED

Współpraca naszego sklepu internetowego z chińskim producentem zaowocowała również wprowadzeniem do oferty podręcznego sprzętu oświetleniowego. Praktyczne latarki LED – ręczne oraz czołowe – są dostępne w rozmaitych wariantach. Możesz wybrać latarkę zgodnie z indywidualnymi wymaganiami w zakresie natężenia strumienia światła, rodzajem zastosowanych ogniw, dostępnymi trybami świecenia czy ergonomią oraz budową samego korpusu.

Solidne i niezawodne latarki nurkowe XTAR

Nurkowanie wymaga stosowania niezawodnego osprzętu, zapewniającego Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ergonomii użytkowania. Solidne i niezawodne latarki nurkowe XTAR dostępne w naszym sklepie, świetnie wpisują się w te wymagania. Poręczne latarki do nurkowania gwarantują długi czas pracy oraz duży zasięg silnej wiązki światła. Umożliwiają Ci bezpieczne eksplorowanie podwodnych głębin oraz nurkowanie w nocy.

Latarki nurkowe XTAR wyróżniają się szeregiem rozmaitych parametrów (klasa wodoodporności, czas świecenia czy barwa światła), dzięki czemu możesz dobrać sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb. Szeroki wachlarz dostępnych produktów sprawia, że w sklepie internetowym BTO kupisz zarówno podstawową latarkę do nurkowania, jak i zapasowy sprzęt oświetleniowy.

Kup sprzęt marki XTAR w sklepie BTO i świętuj razem z nami!

Wiesz już, że nasza siedemnastoletnia współpraca z chińskim producentem zaowocowała wprowadzeniem na polski rynek szeregu profesjonalnych urządzeń: ładowarek do akumulatorów, akumulatorków litowych, a także latarek nurkowych i czołówek LED. Jesteśmy z XTAR od początku działalności tej marki! Nie zwlekaj zatem i sprawdź, co ma Ci do zaoferowania Strefa Marki XTAR w sklepie internetowym BTO – Battery Trade Office!

Jeśli masz pytania dotyczące baterii, akumulatorów, pakietów, napisz do nas wiadomość, lub skontaktuj się z nami przez nasz profil na Facebooku.

Pełną gamę naszych produktów znajdziesz na bto.pl